Krutynia

Krutynia to rzeka mająca 102 km długości, w szlak rzeki Krutyni wchodzą także wody stojące. Bieg rzeki ma początek z jeziora Warpuńskiego a ujście do jeziora Bełdany. Jest to idealna rzeka na spływy kajakowe. Szlak kajakowy jest uznawany za najpiękniejszy i najpopularniejszy w Polsce

Krutynia rzeka

Rzeka Krutynia

Rzeka Krutynia przyciąga na spływy kajakowe  osoby, którzy chcą spędzić rekreacyjnie swój wolny czas. Wypożyczalnia kajaków Nemo  zajmuje się kompleksową organizacją spływu a w swojej ofercie do wypożyczenia posiada kajaki jednoosobowe, kajaki dwuosobowe, kajaki trzyosobowe. Jeżeli Twoim zainteresowaniem cieszą się spływy kajakowe jednodniowe będziesz mógł spędzić kilka niezapomnianych godzin podczas spływu rzeką Krutynią. Dla tych którzy dysponują większą ilością czasu zapraszamy na spływy kajakowe kilkudniowe. W ofercie wypożyczalni Nemo znajdziemy również coś dla osób chcących integrować się z nowo poznanymi ludźmi. Spływy zorganizowane cieszą się popularnością, jest to dobra okazja na integracje  pracowników, uczniów oraz inne formy eventów chociażby wieczór kawalerski.

Położenie rzeki Krutyni

Jak podaje Wikipedia położenie rzeki Krutyni to Polska na Pojezierzu Mazurskim, jest to  dopływ Pisy. Krutynia płynie przez rezerwat krajobrazowo-wodno-leśny położony na terenie trzech gmin: Piecki, Mikołajki i Ruciane-Nida. Jest to świetny szlak kajakowy.

Mapa Google

GPS: Szerokość geograficzna: 53.702674 | Długość geograficzna: 21.477898