Kajaki Krutynia

Zapraszamy na spływy organizowane przez wypożyczalnie NEMO, kajaki Krutynia to świetna przygoda

Spływ kajakowy rzeką Krutynią

Oferujemy Państwu liczne trasy o łącznej długości 120km, niezapomnianą przygodę i atrakcje, dzięki czemu zawsze będzie się chciało wrócić w mazurskie okolice. Wypożyczalnia kajaków Nemo w mieście Ukta przygotuje niezbędny sprzęt oraz zapewni transport na miejscu spływu. Kajaki Krutynia to wymarzone miejsce na spływy jednodniowe, kilkudniowe oraz zorganizowane.

Koniecznie zapoznaj się z wypożyczalnią kajaków Krutynia.

Wypożyczalnia kajaków Nemo Krutynia gwarantuje:

  1. Świetną zabawę na rzece Krutynia.
  2. Kajaki wysokiej klasy.
  3. Zorganizowanie spływu kajakowego od A-Z.
  4. Piękne, niezpomniane widoki na Mazurach.
  5. Liczne atrakcje podczas spływu kajakowego rzeką Krutynią.
Kajaki Krutynia

Trasy na rzece Krutynia

Poniżej wyszczególnione zostały trasy warte Twojego zainteresowania podczas wyjazdu na kajaki. Spływ kajakowy rzeką Krutynia na Mazurach posiada liczne odcinki tras, wybierz tarsę spływu rzeką Krutynią  odpowiednią dla ciebie.

Spływy kajakowe rzeką Krutynią

Kajaki Krutynia – Trasy spływu

 

 1. Krutyń – Ukta
 2. Ukta – Nowy Most
 3. Ukta – Iznota
 4. Sorkwity-Bieńki
 5. Bieńki – Babięta
 6. Babięta – Zgon
 7. Zgon – Krutyń
 8. Krutyń – Ukta
 9. Ukta – Nowy Most
 10. Ukta – Iznota
 11. Kamień – Ruciane Nida

Gdzie mieści się rzeka Krutynia ?

Krutynia płynie przez rezerwat krajobrazowo-wodno-leśny położony na terenie trzech gmin: Piecki, Mikołajki i Ruciane-Nida. Jak podaje Wikipedia nurt rzeki Krutyni jest wolny, szerokość rzeki osiąga od 30 m do 40 m, a głębokość od 1,5 m do 2,5 m do 3–7 m.

Czy warto jechać na spływ rzeką Krutynią ?

Rzeka Krutynia jest długa i ciagnie się przez piękne okolice. Jeżeli choć raz przeżyjesz spływ kajakiem na tej rzece utkwi Wam w pamięci na bardzo długo. Kajaki Krutynia są organizowane przez wypożyczalnię Nemo z miasta Ukta, która zapewnia atrakcje oraz logistykę. Spływy gwarantują zmęczenie lub wypoczynek, wszystko zależy od Twojego nastawienia na kajaki. Odpowiadając na pytanie: czy warto jechać na spływy kajakowe rzeką Krutynią? Oczywiście, że warto!

Kajaki Krutynia sport i rekreacja

Kajaki są dla wszystkich, a szczególnie dla tych co kochają sport i rekreację. Dobrym rozwiązaniem dla ludzi pragnących się spocić, ale zarazem schłodzić się od przegrzania są właśnie kajaki. kajakarstwo może także zapewnić odprężenie i relaks. Odpocznij kąpiąc się w słońcu podczas spływu lub pędź przed siebie machając energicznie wiosłami. Usiądź wygodnie w kajaku Nemo i płyń z nurtem rzeki podziwiając piękne okolice. Kajaki Krutynia zapraszamy!