Spływ Krutynią

Doznaj niesamowitej przygody, wybierz się na spływ Krutynią. Od wielu lat zajmujemy się organizacją spływów kajakowych, wypożyczalnia kajaków Nemo zapewnia profesjonalizm. Turyści wiele razy wyrażali swoje zadowolenie, niekryli uśmiechu kiedy wśród tych malowniczych krain usiedli w kajaku. Teraz Twoja kolej aby doznać niezapomnianych wrażeń podczas spływu rzeką Krutynia.

Spływ Krutynią

Spływy Krutynia

Dlaczego warto wybrać się na spływy Krutynia ? Dlatego że to piękna rzeka oraz piękne krajobrazy. Oczywiście wymieniać można wiele innych aspektów, które sprawią że wybierzesz się na ten spływ kajakowy. Prócz samego spływu liczy się również organizacja spływu kajakowego, tym właśnie zajmuje się wypożyczalnia kajaków Nemo. Sprawimy że spływ Krutynią stanie się jeszcze przyjemniejszy a Ty niczym nie będziesz musiał/a się martwić.

Organizacja

Organizacją spływu zajmiemy się my.

Odpoczynek – Spływ Krutynią

Zrelaksuj się podczas spłuwu Krutynią.

Miłe wspomnienia

Zachowaj miłe wspomniania i wróc do nas ponownie.

Co zabrać na spływ Krutynią

Prócz dobrego humoru i miłego towarzystwa warto ze sobą zabrać:

  • ubrania do przebrania,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • (kajak możesz wynająć u nas),
  • czapkę, która ochroni ciebie przed promieniami słońca,
  • krem do opalania

Rzeka Krutynia

Rzeka Krutynia napewno ci się spodoba, raz spokojna a raz rwąca, raz głęboka i raz płytka. Szlaków kajakowych mamy sporo, do Ciebie będzie należała decyzja jak długi odcinek lub jak długo chcesz płynąć.