Krutynia spływy kajakowe

Poddaj się przygodzie, Krutynia spływy kajakowe zorganizowane przez profesjonalną wypożyczalnie kajaków na Mazurach w okolicach miasta Ukta.

Krutynia spływy kajakowe

Spływ KrutyniaSpływ Krutynia

Wybierz się na spływ Krutynią, daj ponieść się rzece i doznaj nowych przygód. Weź ze sobą przyjaciół, rodzinę lub spakuj plecak i przyjedź sam. Przygoda jaką oferuje wypożyczalnia sprzętu wodnego Nemo na długo zostanie w Twojej pamięci. Krutynia spływy kajakowe to więcej niż przygoda. Sprawdź Kajaki Krutynia.

KajakiKajaki

W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości kajaki 1 – 2 – 3 osobowe o różnych kolorach. Krutynia spływy kajakowe gwarantuje dostarczenie sprzętu wodnego na start oraz odbiór na mecie. Wypożyczalnia kajaków Krutynia serdecznie zaprasza.

Kajakarstwokajakarstwo

Historia kajaków ma swój początek u Eskimosów, dopiero w późniejszym czasie moda ta trafiła do nas. Kajak nazywany był przez Eskimosów ka-i-ak ( łódki ). Kolejną nazwą jaką można było spotkać to canoe, używali jej Indianie a my nazywamy je poprostu kajakami. Kiedyś takiego sprzętu używano do polowania, podróżowania i walki, wypożyczalnia kajaków Nemo zaprasza na spływ kajakowy i chwile relaksu.