Noclegi Krutynia

Agroturystyka Pokoje pod Gruszą

Agroturystyka Pokoje pod Gruszą

 

Nasz obiekt znajduję się w samym sercu Puszczy Piskiej – największego kompleksu leśnego na Mazurach, będącego częścią obszaru Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Znajdujemy się 4 kilometry od miejscowości Ruciane-Nida i 17 kilometrów od Mikołajek. Zapraszamy Państwa do spędzenia czasu w otoczeniu mazurskich jezior.

 

Dysponujemy sześcioma pokojami gościnnymi, salonem i  kuchnią. Na terenie obiektu znajduje się grill oraz miejsce na ognisko. Przygotowaliśmy również mini plac zabaw dla dzieci.

 

Szczególnie cenimy sobie bliskość natury. Nasza agroturystyka położona jest z dala od dróg i innych gospodarstw. Gwarantujemy Państwu, że czas spędzony u nas będzie doskonałą okazją do relaksu. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią sobie ciszę, spokój, czyste powietrze i możliwość nieustannego obcowania z przyrodą. Podczas pobytu będą towarzyszyły Państwu krzyki żurawi z pobliskich łąk i bagien. Dołączy do nich śpiew skowronków, pohukiwanie sów, kukanie kukułek, stukanie dzięciołów, a wieczorami – kumkanie żab.

 

Coś dla siebie znajdą z pewnością również Goście preferujący aktywną formę spędzania wolnego czasu. Entuzjaści pieszych i rowerowych wycieczek nie mogli trafić lepiej – urozmaicone ukształtowanie terenu z pewnością zachęci ich do poznania okolicy. Miłośnikom jazdy konnej proponujemy wycieczkę do położonego nieopodal Gałkowa, gdzie znajduje się stadnina. Sympatykom  wszystkiego, co związane z wodą (bo jeśli Mazury, to obowiązkowo przecież i woda), gorąco polecamy spływy kajakowe rzeką Krutynia.

 

Noclegi Krutynia, serdecznie zapraszamy!!

GALERIA