Spływy zorganizowane

Zapraszamy na spływy zorganizowane rzeką Krutynią, o miło spędzony czas zadba wypożyczalnia kajaków Nemo z miasta Ukta.

Spływy zorganizowane

Mazury… Piękna, rozległa polska kraina z licznymi jeziorami, rzekami i mniejszymi rzeczkami. Malowniczy krajobraz i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że region ten od lat cieszy się stale rosnącą popularnością. Spływy zorganizowane również zachęcają do przybycia turystów pragnących przygody i  wyzwań. Urokliwa miejscowość Ukta położona nad rzeką Krutynia kryje się w Puszczy Piskiej. To właśnie tutaj przebiega szlak, po którym odbywa się spływ kajakowy po rzece Krutynia.

Osoby, które poszukują idealnego miejsca na aktywny wypoczynek, z pewnością docenią urok mazurskich krajobrazów. Zorganizowany spływ kajakowy może okazać się doskonałym pomysłem i okazją do integracji czy zorganizowania różnego rodzaju eventu.

Koncepcja na niebanalny wieczór kawalerski lub panieński na Mazurach? Edukacyjne spływy dla uczniów szkół? Wycieczki szlakiem rzeki Krutynia? Integracyjne wyjazdy firmowe? Wypożyczalnia kajaków Nemo wychodząc naprzeciw potrzebom turystów w swej bogatej ofercie spływów posiada również spływy zorganizowane. Jak pokazuje doświadczenie, tego rodzaju aktywny wypoczynek jest doskonałą okazją do integracji i świetnej zabawy. Wypożyczalnia obok spływów kajakowych oferuje możliwość zagwarantowania opieki ratownika, wynajęcia pokoi noclegowych w obiekcie agroturystycznym oraz pomoc w organizacji ogniska jako dodatkowej atrakcji.

Osoby, lubiące przygodę, nowe wyzwania i aktywne formy wypoczynku na łonie natury z pewnością docenią kajaki i Mazury. Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości? Odwiedź chociaż raz Mazury, spłyń kajakiem po rzece Krutynia, a z pewnością zostaniesz wielbicielem tego rodzaju atrakcji!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Wypożyczalnia kajaków Nemo zaprasza do kontaktu.

spływy zorganizowane

Spływy organizowane na rzece Krutynia

Wypożyczalnia kajaków Krutynia