Spływy kajakowe Krutynia

Spływy kajakowe Krutynia

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę, którą zagwarantują spływy kajakowe Krutynia. Mazury to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce gdzie poczujecie się blisko natury. Spływ kajakowy rzeką Krutynia uzmysłowi Tobie jak piękne jest to miejsce. Wypożyczalnia kajaków Nemo z miasta Ukta zapewnia, że chwile, które spędzisz podczas spływu kajakowego zapadną na długo w pamięci. Jeżeli masz własny pomysł na spływ kajakowy, skontaktuj się z nami, a my spróbujemy dostosować się do Twoich potrzeb. Zapraszamy na spływ kajakiem rzeką Krutynią, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Krutynia spływy kajakowe

Spływy kajakowe Krutynia – zapoznaj się z ofertą, poznaj szlaki oraz kombinacje, które przygotowała wypożyczalnia kajaków Nemo z miasta Ukta.

Spływy jednodniowe

Zapraszamy na spływy jednodniowe przez piękne Mazurskie krainy. Wypożyczalnia kajaków w mieście Ukta zadba, aby spływ spełniał Twoje oczekiwania. Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół, aby razem spędzić cudowne chwile, jakie zagwarantują Tobie spływy kajakowe rzeką Krutynia.

Spływy kilkudniowe

Dłuższy wypoczynek przyda się każdemu, dlatego spływy kilkudniowe rzeką Krutynia to świetny pomysł na odpoczynek od zgiełku. Piękne i malownicze trasy podczas spływu kajakowego przez Mazury oderwą Cię od codziennej rutyny. Spływy kajakowe Krutynia to coś więcej niż świetna zabawa!

Spływy kajakowe Krutynia

Spływ szlakiem Krutyni to trasy mierzące od 8 km do nawet 22 km (spływ szlakiem Sorkwity – Ruciane Nida ma długość około 120 km). Na szlaku znajdziesz czas na odpoczynek i podziwianie mazurskich okolic. Daj się ponieść nurtem rzeki Krutynia, dziel się opowieściami i spędzaj chwilę w doborowym towarzystwie.

Spływy zorganizowane

Spływy zorganizowane stawiają wyzwania, dzięki którym poczujesz smak przygody. Kajaki Ukta to świetny sposób na spędzenie wieczoru kawalarskiego. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Wypożyczalnia kajaków Nemo zaprasza do kontaktu.